| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Cum dezinstalez Counter-Strike Warzone? L-am instalat, a mers dar cum il dezinstalez? NU apare in lista de programe. Nu il gasesc nicaieri sa ii dau uninstall. am windows 8

3 răspunsuri:
| Marius_Alin_P._1990 a răspuns:

Intra unde e el instalat si ai acolo fereastra uninstall.Bafta!

| naty1919 a răspuns (pentru Marius_Alin_P._1990):

Daca era asa faceam asta demult dar nu e unistall acolo DELOC.ce fac?

| Marius_Alin_P._1990 a răspuns (pentru naty1919):

Daca nu ai uninstall acolo si nu vezi nici fereasta cu cs warzone in control panel la programe, inseamna ca nu este instalat, sau cel putin nu este instalat corect.Sterge-l pur si simplu.