| AlexutzZa12AlexuTzZ a întrebat:

Cum downloadez sims 3 island paradise si de unde?

Funda pentru un raspun corect!

Răspuns Câştigător
| spn29 a răspuns:

Daca nu ma insel island paradise este un extension pack si pentru a-l avea trebuie mai intai sa iti instalezi sims 3 si mai apoi sa iei separat pack-ul island paradise. Instalarile fiecaruia se gasesc pe youtube cu instructiuni pas cu pas daca scrii ceva de genul: "how to install sims 3" si "how to install island paradise extansion pack". Sper ca ti-am fost de ajutor! Mult succes!

1 răspuns:
| Notch_Notch_1998 a răspuns:

Eu ca sa gasesc un SIMS amarat ..intru pe site-uri de piraterie
si de acolo caut pana imi bubui urechile