| MbXxXaleXu a întrebat:

Cum fac dragon cool fire pe facebook pe gragon city

17 răspunsuri:
| Mariuta_Emma_1990 a răspuns:

E usor dai la breeding mountain si compini urmatorii dragoni fire dragon+ice dragon
si daca iti iasa dragonul soccer dragon mai incerci o data cu aceeasi dragoni si poate iti iasa o iti las adresa mea de facebook in caz de vrei sa fim vecini
adresa e Emma Mariuta

| laurDE96 a răspuns:

Dragonul de foc Cool este un Dragon rare hibrid realizat din elemente opuse. Ca atare, ea nu poate fi reprodus direct de la dragoni de bază. În loc dragoni hibride trebuie să fie utilizate la Munte Reproducție sau Arborele de reproducție Ultra. Toate combinațiile posibile, care ar putea duce la un ou cool Fire Dragon pot fi găsite în graficul de reproducție.
incearca
Vulcano Alpin
Laser Păpădie
Nor -Pinguin

| WolfTrribute a răspuns:

Eu am conbinat Volcano Dragon+Alpine Dragon. Sa stii ca nu poti combina direct un dragon de foc cu unul de gheata, pentru ca sunt elemente opuse. Funda?winking happy

| bodi01 a răspuns:

Incearca soccer dragon{daca ai} cu laser dragon crede-ma. funda

| Andrei_Nitzu_1997 a răspuns:

Vulcano+alpine=cool frie

| aLeXsNs a răspuns (pentru Andrei_Nitzu_1997):

Merge direct la breeding mountain?

| aLeXsNs a răspuns (pentru Andrei_Nitzu_1997):

Bv frate apreciez comul tau chiar este bun!, daca-i putea sa-mi faci rost de un soccer, lasa-mi la Alex Baranescu ( intr-o masina cu telul in mana ), sau YM : bboy_alex_sns@yahoo.com. si raman dator,

| Mihai546k a răspuns:

Ce lv esti pe dragon city
?

| Bocaneala_Mihai_1999 a răspuns:

Laser + papadie

| Iulian_Denis_1979 a răspuns:

Vulcano+alpine=coll fire dragon
dark+ice=pinguin
battery+nature=gummy

| Smecherul_Ady_1996 a răspuns:

Ca sa faci Dragon Soccer iți trebuie Ice Cube si Volcano Dragon.
incearca Ice Cube+Volcano=Soccer Dragon
sau Volcano+Ice Cube=Soccer una din ele va merge precis si Cool Fire din Volcano+Alpin=Coll Fire! Funda plz...

| Alex_Harabagiu_1994 a răspuns:

Incercati toate combinatiile, e posibil sa nu va iasa din prima, eu am folosit Vulcano+Alpine. Iar referitor la al 2-lea raspuns pentru Gummy am folosit Tropical Dragon + electric dragon.

| dani0022 a răspuns:

Dandelion+laser =cool fire, gummy, soccer dragon. Funda?

| Radu_Leo_1985 a răspuns:

Foc+gheata(cred)

| GageanuAlex a răspuns:

Mdeval dragon+alpine dragon dar incearca de mai multe ori
o sa iti easa

| Terbea_Robert_1990 a răspuns:

Te ajut eu fara funda