| Daniel963 a întrebat:

ma joc Dragon City pe Facebook si vreau sa stiu din ce iese Cool Fire Dragon

Răspuns Câştigător
| Nicolae9989 a răspuns:

Uite aici poate te mai intereseaza ceva: -Laser+Pearl=Cool Fire Dragon (are o sansa de 80% de a reusi)
-Vulcano+Alpine=Cool Fire Dragon (are o sansa de 70% de a reusi)
-Blizzard+IceCube=Cool Fire Dragon (are o sansa de 30% de a reusi)
-FireBird+Dandelion=Cool Fire Dragon (are o sansa de 70% de a reusi)
-Laser+Fluorescent=Cool Fire Dragon (are o sansa de 60% de a reusi)
-HotMetal+Mojito=Cool Fire Dragon (are o sansa de 60% de a reusi)
-Laser+Dandelion=Cool Fire Dragon (are o sansa de 70% de a reusi)
Desigur din aceste combinati poate rezulta [=)] si Soccer Dragon.
(Dar din aceste combinati sansa mai mare este de a rezulta Cool Fire Dragon).
Cele mai bune combinati ar fi Laser Dragon cu Pearl Dragon sau Vulcano Dragon cu Alpine Dragon pentru ca au o sansa mai mare de reusita.(Va va reusi de prima sau a doua oara).
Cam atat despre subiectul acesta (Cool Fire Dragon).

3 răspunsuri:
| Nicolae9989 a răspuns:

Salut. Cool Fire Dragon- metal+ice

| Daniel963 explică (pentru Nicolae9989):

Nu are cum sa iasa din alea

| Daniel963 explică:

Nu are cum sa iasa e drago hibrid