| Seiran a întrebat:

Cum fac etaj la Sims 3~? Nu merge sa pun nici Deck, nici Platform frustrated Are legatura ca inainte de etaj am pus scarile? straight face

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Deci...nu stiu daca mai stiu bine ca nu m-am mai jucat jocul acela demult dar stiu ca exista acolo la panou o casa care te lasa sa te uiti la etaj si in josul etajului(trebuie sa fie acolo un buton langa alea unde misti sagetile sa vezi mai intr-o pare are si o casa langa)si dai sageata sus si iti arata ca si la x si o si pui peste podea si dupa pereti
bye.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Sterge scarile
vezi daca iti merge asa...

| Seiran explică:

@ Smile
Eu stiam asta deja.Eu intrebam de ce naiba nu imi merge >_

| PikaRawrr a răspuns:

Deci dupa ce pui scarile trebuie sa faci peretii abia apoi poti sa pui parchet.[mrg ce pui]

| 97xBlue a răspuns:

Add mramra50 siti explic pe larg