| Alex_3707 a întrebat:

Cum fac fatality1 cu goro la mortal kombat 4? funda.

4 răspunsuri:
| DarkBogdan90 a răspuns:

Stiu totul despre mortal kombat 4 ia idu meu si vb pe mess mai clar ca e prea multa lume stiu si top secret happy acu da-mi funda

| costin7 a răspuns (pentru DarkBogdan90):

Ma. da-mi mie id-ul tau si eu iti dau fundala alte intrebari doar, te rog tine legatura

| DarkBogdan90 a răspuns:

Id de skype am acum Grigo_Dark_Ever si big grin nu mai stiu nimic de mk4 dar in schimb stiu de mk9winking da-mi funda laughing

| BBJHHRUGs a răspuns:

In Mortal Kombat 4 Goro nu face fatalitati si nu i se pot aplica fatalitati, nu ameteste ca ceilati luptatori, cade si moare.

In Mortal Kombat 4 Enhanced Goro face fatalitatile lui Reiko's Shurikens Shower si Quan Chi Leg Beatup. Pentru activare simplu: muta cursorul pe "Practice" mode si la meniul "Dificulty: Novice" apasa block si high punch (pe scurt aparare si picior lung), apoi meniul cu fatalitatile iar la una din ele setezi "ON". Pe urma intri joc pornesti o runda iar la final cand adversarul (oponentul) ameteste apasa tasta Down si High Punch (jos is pumn lung) ca si cum ai da un uppercut si surpriza fatalitate.
link de download: http://www.fileshare.ro/4273110392832
Funda?