| RiZeRy a întrebat:

Cum fac in gta san andreas sa vad interiorul masinii si cand conduc sa vad volanul? Ofer Funda.

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Ai reusit ma sa dai funda?

51 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Nu merge in orice masina dar trebuie sa apesi pe litera "V" pentru a seta punctul din care vrei sa vezi masina.
Mai este si un cod care poti sa vezi prin masin uitu-l aici: XICWMD
funda plzz!

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Dar cum dau funda?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Asta-i pentru masini invizibile.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Vorbesti serios?
Dai pe panglica din dreapta sus care se afla langa raspunsul meu.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Pai da masini invizibile, intr-un fel vezi prin ele (oamenii de la volan)

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Nu.Mie nu-mi apare niciunde panglica.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Mie imi trebuie ca si la euro truck stii? Vreau sa vad manetele si alea... Iintelegi?

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Sub acea funda scrie Declara raspunsul castigator iar panglica aceea are nr 1 pe ea

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Stiu dar gta san andreas este din anul 1990 mai mult sau mai putin, pe atuncea nu era ca acuma, intelegi?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Nu ma intereseaza.Altii pot face asa in gta san andreas si eu nu? Asta nu-i treaba!

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Gta san andreas ii din anul 2005. Da-mi id-ul tau de mess sa te am in lista.Pleasse!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Credeam ca gta san andreas e din 1990, cel putin asa am vazut, eu nu folosesc mess-ul

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

De ce? Dar cum vad interiorul masinii in gta san andreas? Iti trimit acum un link.http://www.youtube.com/watch?v=sWY5QeWNAMQ uita-te la acest serial te rog si vezi interiorul masinii cum vreau eu sa fac.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Ce? Funda dau cand e un raspuns care m-a ajutat, nu ca al tau!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Eu nu prea stiu multe despre gta SanAndreas, de cateva saptamani mi-l-am luat.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Te-i uitat pe link pe youtube? Asa vreau si eu.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Man,dar vreau sa ma ajuti te rog.Cum sar peste misiunile din gta san andreas? Dau funda!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Poti sa descarci misiunile de aici: http://www.gtasavegames.com/savegames/san_andreas
Si le pui in C:\Documents and Settings\(numele tau)\My Documents\GTA San Andreas User Files.
P.S. Nu mai poti sa mai dai funda, ai dat-o deja la aceasta intrebare.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Eu nu stiu sa le descarc

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Si dau copy paste numai?

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Dai pe o misiune din aia si astepti pana cand iti va aparea un buton pe care scrie Download.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Da

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Dar nu stiu sa le downloadez misiunile.Eu le-am dat copy-paste.

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Este bine cu copy paste numai?

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Da nu mi-a salvat misiunile sa fie facute pentru ca tot imi apare iconita cj si r

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Stii id-ul lui Daciana Vlad?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Uita-te la link mannnnnnnn!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Dai pe load game pentru a accesa salvarea dar iti recomand ultima misiune daca vrei doar sa te joci.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Ok

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Am o alta problema:Cum fac in gta san andreas sa am bara aia rosie mai lunga? Si ultima misiune cum o fac? eu is la a 5 misiune.