| State_Catalin_1999 a întrebat:

Cum fac sa mearga GTA 4 pe un pc mai slabut? Am un AMD 3800+ 2GHz Dual-Core 1.5Gb pe RAM Placa video nVidia GeForce 6600 256mb si integrata 511. Si vreau sa va mai intreb cum si la ce ma ajuta placa video integrata? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu te ajuta la nimic aia integrata. O sa te ajute daca cumva ti se arde 6600-le la un moment dat.

| Cr1st1ii a răspuns:

La ce vad eu pe aici este putin cam imposibil ceea ce vrei tu. dual si de 1, 5? nee prea putin.