| F1r3Str1K3r a întrebat:

Cum fac SpeedBoost in NFS WORLD? Joc de cand a aparut de acu 3-4 ani si tot nu am niciun boost am cautat diferite hackuri dar niciunul nu a functionat crying Poate stiti voi vreun hack sau cv o metoda cv! VA ROG!

1 răspuns:
| bortanradu a răspuns:

Nu cred ca exista. Multi fac pe YouTube video-uri cu chestii din astea si dupa iti zic sa descarci hack-ul dar de fapt e un virus. Mai bine nu incerca sa hackezi jocuri online ca e periculos.