| Vlad_Patrulescu_1971 a întrebat:

Cum faci bani pe Dragon City?

Răspuns Câştigător
| Markoos2 a răspuns:

Simplu...
Trebuie sa faci dragoni si dragoni iti vor da bani, cu cat dragonii sunt mai mari cu atat vei lua mai multi bani de la ei.

2 răspunsuri:
| Bvl_Bogdan_1997 a răspuns:

Evoluezi dragonii ii faci lv mare daca au lv mare si ii lasi spre exemplu 10 minute intr-un mediu iti pot da si cate 75000 galbeni de aia su mai usor dai bani si iti iei galbeni sau cristale laughing

| Bvl_Bogdan_1997 a răspuns:

Cresti dragonii daca ii cresti si ii lasi intr-un habitat o sa iti faca bani multiwinking big grin