| maryse_9270 a întrebat:

Cum folosesc cablul USB, vreau sa-mi iau niste medlodii din PC in telefon? Funda pentru respunsul cel mai detaliat si explicit!
Funda!

2 răspunsuri:
| URSuuu4mix a răspuns:

Cablul USB se "baga" in spatele unitatii unde e un desen gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres si dupa aia in bagi si in telefon. Cand ai cumparat telefonul si ti-a dat si cablul USB cred ca ti-a dat si un CD cu instalarea unui program pentru a putea face schimb de poze, melodii.etc dintre telefon si PC. Daca ti-a dat asa ceva il instalezi, iar daca nu ti-a dat pur si simplu bagi cablul in telefon apoi in PC si va trebui sa iti apara ceva pe ecran. Daca nu incearca sa faci rost de CD - ul pentru cablul USB.

| Bogdanel007 a răspuns:

Merge sa bagi date prin cablu usb doar daca ai card de memorie Duar de acolo poti sa iei si sa bagi date