| User21 a întrebat:

Cum gasesc o persoana pe Facebook? Stiu exact ce nume are la cont, dar nu mi-l gaseste. Cum pot da de contul acela? Mailul nu il am, stiu doar contul. Mersi

2 răspunsuri:
| 619thomas a răspuns:

1. Are cont de Facebook? Daca da, din cate am inteles ai scris sus la search, dar nu ti-a dat persoana cautata nu? Ei bine, poti incearca sa scrii pe Google numele persoanei, incearca asa: numele persoanei F/facebook (ex. User21 facebook) sau doar numele persoanei, fara F/facebook (ex. User21)

| Deyush08 a răspuns:

Poate te are la block, din moment ce tu stii ce nume are la cont. Incearca sa intrii de pe contul altei persoane sa vezi daca intr-adevar are cont. Daca nu gaseste nici de acolo, inseamna ca si-a sters contul sau ca nu are deloc.