| xesusn a întrebat:

Daca pe contul meu de facebook am o persoana pe care n-o gasesc,dar o gasesc pe alt cont,inseamna ca sunt blocat, asa e?

Răspuns Câştigător
| BubuPitica a răspuns:

Da,s-ar putea sa te fii blocat persoana respectiva.

| xesusn explică (pentru BubuPitica):

Da de ce pers care m-a blocat, in pozele altora la etichetare scrie se incarca? Nu inteleg, de ce?

| 753159753159753159753159 a răspuns (pentru xesusn):

Marog,dupa un timp, se incarca dar tu nu primesti notificari cum ca esti etichetat\a in acele fotografii deoarece esti blocat \a de acea persoana happy

| xesusn explică (pentru 753159753159753159753159):

Nu nu asta am vrut sa zic.Eu cand ma uit la aceea poza vad persoana care m-a blocat ca se incarca, eu nu sunt etichetat.winking

5 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Da

| FlorinPx a răspuns:

Da asa e. Funda?