| Denizk a întrebat:

Cum imi creez si eu un fisier cu muzica (radioul meu propriu din masini motocilete) la gta vice city ?Funda

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Te duci in folde rs icauti e acolo BGM atc s iva scrie undeva un nume la radio(folder)intri in el si ai melodiile le stergi sau faci cum vrei mai pui in folder melodi.si gata intri in joc si dai pe radio acela i n-are iai sters si pus melodiile si le ai.nu stiu in ce ordine iti va porni(care va fi prima-ultima melodie)

1 răspuns:
| Denizk explică:

Danny bag idu asta denizk_d si ajuta-mawinking mersi