| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Cum imi creez un clan pe counter strike 1.6? sau doar scriu. de ex -pro | si numele meu? plz FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să formezi un clan ai nevoie de oameni, apoi să susțineți câteva meciuri live, să vă faceți un nume. Acum numai știu ce se vorbește și cum mai e cu PGL-ul. Pe vremea mea, aveam site, aveam forum, participam la meciuri live cu premii, și în final în Pgl.

| sliferTM a răspuns:

De obicei iti alegi numele care iti place exemplu [TPU]Gheorge laughing
Daca vrei sa ai un clan pus la punct e indicat sa aveti un sv de cs numai al vostru pe care sa purtati meciurile intre clanuri!
Clanul are de asemenea nevoie de forum (daca nu stii sa faci forum iti sugeres sa iti faci pe forumgratuit.ro e usor si simplu sau daca nu intri intro comunitate si te inscrii la clanurihappy )

| oBeyy a răspuns:

Scri in fata numelui CRBL-Mirciu sau cum vrei tu... funda?