| ihavenoidealel a întrebat:

Cum imi creez un cont pe hamachi? sau cine imi da un cont prin mesajhappy
fundita+multe voturi

1 răspuns:
| alynutzu_8618 a răspuns:

Deci deaa eu te pot ajuta.tongue... uite sun multe posibilitati dar astea is cele mai sigure. Daca de ex iti da unu un sv pe hamachi si nu sti sa faci cont ii ceri link de reg dar mai intai de asta trebuie sa intri in hamachi si sa dai network -join an existing network si acolo scrii datele care ti le-a dat si parola dupa aceea iei linkul de reg si il pui acolo unde scrii si alte site...si astepti umppik dar dupa aia iti merge sigur.tongue sper ca ti-am fost de ajutor. Daca vrei funda:X