| SeDaTxdss a întrebat:

Cum imi cumpar cs-go dupa steam cu un cod de reincarcare de 6 euro?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Intră pe site-ul lor și uită-te la modul de plată. Dacă nu scrie nimic legat de acest lucru înseamnă că nu merge.

| ishallhelpyou a răspuns:

Pai nu merge.

Uite aici modalitatile de plata acceptate de ei https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8360-wejc-2625

| vidii a răspuns:

Nu poti, cel mai simplu mergi la un paypoint si cumperi un paysafecard de 10eur = 50 lei, activezi codul paysafecard pe steam si iei jocul direct de pe steam, e 5.49 pana in 3 IANUARIE