| sergiu123456 a întrebat:

Cum imi fac cont pe GTA samp

Răspuns Câştigător
| BadB0Y19 a răspuns:

Salut! Nu iti trebuie cont. cand intri pe un sever de samp apare sa iti scrii ce nume vrei, si sa bagi parola. De fiecare data cand vrei sa intru pe acel sever iti cere parola o bagi si te conectezi la sever. Funda?

1 răspuns:
| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci cont iti scrii numele acolo sus la Name:scrii numele pe care vrei sa il ai, daca vrei sa joci eu isi recomand serverul Romania super stunt e super fain ca sa intri pe el selectezi acolo jos pe Hosted si astepti sa apara toate serverele dupa scrii la Mode : Romania si iti vor aparea cateva servere romanesti alegi Romania super stunt daca nu merge intri iarasi si faci acelasi lucru
FUNDA?