| Ubyta2000 a întrebat:

Cum imi fac cont pe IMVU? nu mergecrying si chiar vreau

Răspuns Câştigător
| Int3rzys a răspuns:

Buna
Uite ce trebuie sa faci
1)intri aici http://www.imvu.com/signup/index/
2)completezi acele date
uite un exemplu:
la "Choose your avatar name "-aici pui numele la avatarul tau
la "Create password "-aici pui o parola spre exemplu 123456789 sau alta care o vrei
la "Confirm password "-aici scrii parola pe care ai scris-o mai sus
la "First name "-scrii prenumele tau
la "Last name "-scrii numele tau
la "Email address"-aici scrii adresa ta email
la "Country"-scrii tara ta adica Romania
la "Date of Birth"-aici scrii data nasteri (anul, luna si ziua)
la "Security Check"-aici scrii codul din imagine exact cum este in imagine
Dupa accea dai "create IMVU acount" si gata daca urmezi toti pasii mei nu are cum sa nu iti mearga... sper ca te-am ajutat. Funda?