| Andre a întrebat:

Cum imi pot imulti banii pe IMVU? :-s... Am incercat sa ma joc la jocuri dar nu se imultesc... :@ ma puteti ajuta?; D

P. S Vreau sa imi cumpar haine; x...

1 răspuns:
| emy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Dar, in locul tau, eu nu as avea incredere in asa ceva.Escrocheriile(mai ales pe internet) sunt la ordinea zilei.Multi profita de faptul ca oamenii sunt saraci si dispusi sa faca multe pentru bani, ca sa-i insele.Probabil ca tot saracia ii determina si pe escroci sa faca ceea ce fac.Asa ca,oameni buni, ganditi-va la ce vremuri traim, si nu mai aveti incredere in orice!