| Fnnyn a întrebat:

Cum imi pot promova blog-ul?
Doresc sa imi promovez blog-ul in mod eficient, gratuit si la cat mai multa lume. Dau funda. big grin

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Poti distribui linkul blogului pe retelele de socializare( facebook, TPU, forumuri, twitter, etc.), sa inserezi in blog butonul de ''LIKE'' ca oricine doreste sa aprecieze pagina si materialele acestuia, sa dai linkul prietenilor si rudelor, sa pui linkul la status, etc.

Succes!

| Suteu a răspuns:

Pai faci un mic filmulets cu blogu, ceva sa atraga lumea, sa fie ceva interesant, si il potii promova pe Youtube. happy