| lik a întrebat:

Cum imi pun boti pe server zombie plague?

Răspuns Câştigător
| Diabl0 a răspuns:

Poti sa pui boti pe un server de cs, ideea e ca ei nu stiu sa joace zm. Ce idei ai si tu... =]

7 răspunsuri:
| TudorAlexandru a răspuns:

Eu stiu. am boti cate joaca bine zp. isi cumpara antidot si detoate. dar mai bine joci cu alti jucatori. intra pe 86.105.27.231:27015 e un server foarte tare. e sv meu. Y! M: tudor_alexandru_96@yahoo.com

| Al3xKID a răspuns:

Auzi cica nu stiu sa joace zm... Eu am server de zp 5.0 am pus boti pe el si joaca chiar bine. Folosesc antidot si toate celelalte. App se numeste podbot. Gasesti u pe net cum se instaleaza =]

| Ionutz_9547 a răspuns:

Nu poti sa pui boti pe sv de zm.

| lik explică:

Da pe server de cs simpu pot

| lik explică:

Si cum sa pun pe server de cs simplu
boti care sa joace cu mine

| lik explică:

Multumesc la toti acum stiu ce sa fac oricum mersi

| TheWarior a răspuns:

Dai h adaugare bot ct sau ts