| filipcatalin a întrebat:

Cum incasezi money in da bank in smackdown vs raw 2011 pe xbox 360? nu mia veniti cum raspunsuri eu stiu doar pe pc daca sti raspunsu spuneti-mil.

Răspuns Câştigător
| rogeo18 a răspuns:

Dai A... si eu am jocul pe xbox 360

4 răspunsuri:
| rogeo18 a răspuns:

In primul rand trebuie sa o castigi la wrestlemania fara sa te pui singur in meci trebuie sa te puna cal. in meci si dupa da click pe meciul pe care vrei sa o incasezi

| filipcatalin explică:

Dar cum ma click eu eu am consola

| filipcatalin explică:

Dai a pe meci? pot si dupa ce castig money in da bank imediat?

| filipcatalin explică:

Dar merge si dupa aia imediat dupa ce castig meciu dar cum ma dau la meci a? pai nu intra sa imi apar titlul?