| anonimus3432 a întrebat:

Cum instalez minecraft pe laptop?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Versiunea oficiala de Minecraft, de pe minecraft.net nu are nevoie de instalare. Iti voi spune cum sa faci sa joci versiunea oficiala fara sa instalezi tot felul de crack-uri de pe net.
Ce trebuie sa faci: Intri pe minecraft.net si in dreapta este o intrebare ''Already bought the game?'' si dedesubt scrie Download it here. Il descarci, si dupa ce l-ai descarcat cauti pe net conturi de Minecraft si incerci sa vezi daca poti juca versiunea full nu demo (conturile cu Minecraft cumparat pe ele pot fi jucate in full version). Daca ti se misca greu jocul, intri in minecraft, si la profil (in stanga jos, inainte sa dai Play) selectezi versiunea (poti juca cu toate versiunile mai noi de 1.0). Funda?

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Îl cumperi de pe mojang.com!

| TechGuyTpu a răspuns:

Cu mausul