| MalikBitch a întrebat:

Cum joc counter strike pe server? Cineva mi-a zis ca joaca pe serverul: "cs.best4you.ro" chiar e server? mie nu mi se prea pare... dar vreau "sa joc aici" multumescwinking

1 răspuns:
| CannabisFan a răspuns:

Pai frate e simplu daca vrei sa joki intri in CS apoi la FIND SERVERS, pourma la FAVORITES si dai ADD SERVER si scrii numele serverului acolo apoi tiapare in lista la Favorites dai dublu clik si astepti sa se incarce si sa se descarce resursele daca e nevoie si gata atata tot intri in server :d