| Andrei6814 a întrebat:

Cum ma pot face admin pe un server de la counter strike 1.6 Romania?

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Daca vrei admin trebuie sa-i ceri id-u de mess la administrator el iti va pune niste intrebari ca sa vada daca ai experienta, dar sunt unele cazuri in care trebuie sa cumperi adminul sau clasamentul : ce-i mai buni primesc admin (asta este un lucru rar cu clasamentul)
Cel mai bine spune-i sa te ''testeze'' si daca va vedea ca raspunzi corect la intrebari va sti ca ai experienta si iti va da admin!
Succes!

1 răspuns:
| GhOsTq a răspuns:

Sall trebuie sa ii ceri id de mess al administratorului si sa donezi cativa euro depinde de server, dar pe unele servere primesc admin gratis cei de pe locurile 1, 2, 3 din top
Noroc