| DieTooFast a întrebat:

Cum ma pot face gm pe ori ce metin de exemplu.:
metin2 europe!
metin2rospeed!
royalsword metin2!
etc.
pentru cel mai bun raspuns primeste! FUNDAAAAAA!big grin

5 răspunsuri:
| venilla a răspuns:

Trebuie sa ai lvl 99

| DieTooFast explică:

Pai da dar am trecut de lv 99 la toate metinele si nu m-a dat GM

| Felix2009 a răspuns:

Mai eu nu inteleg ce vorbiti voi aici

| venilla a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa-l bati pe vechiu GM si sa ii iei locul

| Dark13 a răspuns:

Ma prosti ce vorbesc astia deci am jucat metin2rospeed este site acolo la cerere gm trebuie sa ai peste 18 ani dar trebuie sa ajuti adica sa platesti server happy la metin2europe nu cred doar daca vb cu gm si zici sa iti dea gm nu stiu si din alea dar auzi ca daca bati gm iti da gmlaughing