| anonim007_7697 a întrebat:

Cum ma pot face vip pe imvu? in afara de mafia 1imvu si imved ca niciunu nu mai merge? funda si vot

3 răspunsuri:
| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Eu nu cred asa ceva fa un toturial si arata-ne sa te credem... Sunt sigura ca iti fura contul. Decii fa un toturial si demonstreazane... tongue

| ACat a răspuns:

Pai ca sa te faci V.I.P trebuie sa platesti cu bani adevarati. Si nu stiu cum parca iti da iei nu stiu ce program sau altceva si te faci vip dar te conta (scuze daca am gresit sau daca nu iti convine ideea mea)