| stelistu30 a întrebat:

Cum ma pot juca Raw vs Smackdown 2011 pe PC fara sa imi mearga cu incetinitoru? sau dati-mi un link de unde pot downloada si jocu ca lumea si emulatoru si un tutorial! plshappyfunda si 2 voturi!

1 răspuns:
| sEusebiu a răspuns:

Nu prea ai ce face daca procesorul e slabut dar stiu o smecherie pe care sa o faci ca sa ai mai mult RAM fara sa platesti.Dai pe start-click dreapta pe my computer-proprietes-advance-de la performance dai pe setting-advance-la virtual memory-de acolo dai click pe custom size si dai inca pe atata memorie sau 50% mai mult.
Dar inainte sa dai reboot da-mi funda big grin laughing