| Catastrophy a întrebat:

Cum naiba imi fac cont de world of warcraft?
mi-am facut pe battle.net am urmat toate cerintele si spune No game licence was found. Please add one under your account.
voi care stiti sa faceti un cont faceti-mi si mie si datimil pe id meu cicos.andrei@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Andrei112H a răspuns:

Buna amice dar trebuie sa imi zici ce server este sau stii cum faci : dai tu la create account si pui linkul aici (de unde te duce dupa ce ai dat la create) si eu iti fac cont ok? happy

| Catastrophy explică (pentru Andrei112H):

Deci,mi-am creeat eu un cont dar imi trebuie un cd-key si nu stiu de unde sa-l iau

3 răspunsuri:
| Andrei112H a răspuns:

Buna prietene problema e cand iti faci un cont battle.net trebuie sa ai si un Cd-key ca sa il bagi in (add new game) daca il ai down. trebuie sa down un server privat.(Iar pe server e totul gratis...)

| Catastrophy explică:

Sunt deja pe freakz si am un mag pe fire de 84 iteme lvl 345, e super tare serverulbig grin:d:d