| bianca1598 a întrebat:

Cum particip la curse la need for speed world?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti "free roam" adica atunci cu masina sa mergi prin lume dai pe "M" si ti se deschide harta. Apoi duci cursorul pe orice cursa si dai "Join", apoi se deschide ceva in dreapta sus. Acolo dai "Multiplayer" si astepti... Apoi iti apare sa dai "Join" sau "Ignore" sau ceva de genu'... Si Pam-Pam-Pam! Ai intrat intr-un lobby. De acolo dai join si astepti pana intri in cursa! SUCCES

P.S. Si eu joc NFSW baga OCTA98 la friends sau da-mi numele tau in joc, poate facem o cursa ceva!

Sper sa te ajute!