| csajutor2 a întrebat:

Cum pot da la un jucator de pe metin2 Status.Sunt GM.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nu se face prin Comanda (sa ii dai Status unui player).
2 Singura comanda este sa ii dai level ca sa ii dai statusul normal ca oricare jucator.

3 Daca esti Ownerul si esti proprietarul servarului faci aceaste lucruri:
-Intri in Navicat=>Player=>Player
-Cauta Numele jucatorului EX: Test
-Misca tabelul in dreapta pana dai de STR, DEX, INT... si modifici acolo valorile.
-Dupa ce ai modificat toate valorile inchizi Navigatul si faci urmatoarea comanda din joc (Comanda merge numai daca ai GM/GA).
/reload sau /reload u

Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.