| larydee a întrebat:

Cum pot descarca jocuri gratis de pe pc ca sa le trimit pe telefon? sau daca imi puteti spune un site de unde pot descarca direct de pe telefon ca pot intra si cu telefonul pe net. va multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihnea9779 a răspuns:

Site-ul se numeste waptrick.com dar nu poti sa intri decat cu telefonul

2 răspunsuri:
| larydee explică:

Va multumesc mult happy

| RollerutzuX a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cablu de date la telefon si depinde si de ce telefon ai trebuie sa instalezi ceva nu stiu da iti apare acolo cand bagi cablu de date in calculator dupa ce ai instalat intri pe google scrii numele telefonului tau si dupa scrii jocuri download.winking