| Maruneac_Nadia_1976 a întrebat:

Cum pot face rost de un steam de 7-8 ani? Daca ma poate ajuta cineva ii pot oferii steamul meu actual cu o vechime de 1 an si cu cs 1.6, cs:go si dota2 pe el!

Răspuns Câştigător
| Diabl0 a răspuns:

Incearca sa pui anunt pe site-urile mai vechi de cs.

2 răspunsuri:
| Pain03 a răspuns:

Nu stiu de ce iti trebuie steam cu o vechime de 7-8 ani, si nu iti recomand sa faci schimbul acesta, deoarece vei lua teapa(sau vrei sa dai teapa)

| Maruneac_Nadia_1976 explică:

@Pain03 Nu-i vorba ca dau teapa dar vreau pur si simplu un steam mai vechi deoarece joc cs de prin 2002 si atunci nu aveam steam si toti imi sufera ca joc de 2ani etc. ca na asa sunt oamenii

@asdddddd multumesc de sfat e foarte bun!