| GaBBByBy9 a întrebat:

Cum pot juca Counter Strike pe windows Vista? Am incercat tot felul de metode dar intru in joc intru pe server si cand sa ma conecteze sa blocheaza ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Instaleaza'ti windows xp big grin!

| Y2k a răspuns:

Instaleaza-ti windows xp big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai ce sa-i faci CS e aparut prin 2000 cand nu exista decat 98, ME si XP.In plus nu te inteleg pentru ce tii Vista daca te joci, nu ti-l recomand daca vrei un windows nou si pentru jocuri incearca 7-le dar totusi, daca vrei sa poti juca orice joc puneti XP.