| Mihai_Stefan_1991 a întrebat:

Cum pot sa descarc MT2 Celestial World fara sa dureze 4 ore si fara sa-mi ocupe prea mult spatiu!
Si de unde imi iau un laptop foarte bun la ~ 2000 lei noi din slatina?

1 răspuns:
| GabiPiff a răspuns:

Am eu unul HP model 6745s cu hard now de 500 g la 1500 lei si metinul il descarci de pe un uteoret si cu programul cheat engine iti maresti viteza de download pana la dublu sau chiar mai mult daca serverul dupa care descarci nu sunt multe persoane!