| DrPlictiseala a întrebat:

Cum pot sa fac bani multi in metin:din farmat, pescuit sau minerit?

Răspuns Câştigător
| DanyelFSN1 a răspuns:

Uite un pont, du-te cu un cont de 30 in map 2 +mount si farmeaza carti si totoodata faci si banihappyapoi vinzi cartile printr`un shop si gta, faci bani. Funda?

2 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Pescuiesti=>peste=>scoici(400-500k) =>perla happy

| anonimus1008 a răspuns:

Daca vr un rasspuns bun da-mi funda iti dau multi hack care are si fish bot si poti pescui la greu deci prin pescuit frate ia hack-ul de aici -->http://www.metin2mod.tk/metin2pl.html