| Ioana87423 a întrebat:

Cum pot sa fac minecraft din 1.4.6 la 1.4.5? Am un program dar nu vrea sa mi se deschida si imi da eroare si l-am instalat si l-am dezinstalat dar degeaba! Nu stiu ce sa fac plzz dati-mi raspuns.

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

In caz ca ai windows 7 cauta %appdata% du-te-n >>roaming>>>. minecraft si inlocuieste minecraft.jar cu unul de la 1.4.5 (de pe net) si eu am avut aceeasi problema, apropo, daca vrei un server de minecraft, ti-l pot da ca deschid eu pe la 27 Decembrie aproximativwinking

1 răspuns:
| StefyBoy a răspuns:

Daca nu cauta pe net unde gasesti. minecraft-ul la windows-ul / linux-ul tau (P.S.: minecraft.jar este in Bin in. minecraft)