| Valentin17 a întrebat:

Cum pot sa fac un server de la zero de samp?
Va rog foarte frumos ajutati-ma si pe mine,am mare nevoie de un ajutor pas cu pas, ca m-am uitat pe youtube la tutoriale cum se face un server de samp si nu mi-a arata tot de la cap la coada su nu inteleg nimic si care ma ajuta cel mai bine primeste funda.Va multumesc

1 răspuns:
| andreyutzu28 a răspuns:

Este foarte greu sa faci, mai ales cum esti tu "nou" in gamemode-uri trebuie sa stii sa umbli in pawno, sa compliezi, sa incepi cu fs-uri, dar pentru tine, de inceput mai intai ar fi bine sa stii sa folosesti pawno pentru a complia, incepe cu ceva mai usor(zic si eu, poate sa modifici doar un gamemode dupa net, asa inveti happy. ) Sper ca te-am ajutat, succes