| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi cumpar o alta masina pe nedd for speed world? dar pe $...nu stiu cum sa fac. daca dau la shop imi apare cu altceva sa cumpar.ma ajuta cineva?/dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Pai... Te duci la shop iti alegi masina de ce tier vrei (1, 2 sau 3) si schimbi culoarea masinii. Masinile care apar in shop primele sunt deja tunate si se cumpara cu boost. Schimbi culoarea pana apare masina netunata si iti arata pretul in $!