| Elinor775 a întrebat:

Cum pot sa imi recuperez contul de Facebook in cazul acesta?
A trebuit sa trimit poza cu un act de identitate, am acoperit toate datele importante. Au trecut 2 zile si inca nu am primit niciun raspuns pe email despre asta. Exista vreun termen limita? Mai am sanse sa il recuperez?

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Din cate stiu ai mici sanse sa iti recuperezi contul. Depinde din ce motiv ti l-a inchis. Iar termenul maxim de raspuns este de 14 zile.
Funda!