| smoky99 a întrebat:

Cum pot sa instalez Call of Duty 3 (nu modern warfare) imi cere cand sa-i dau,, extract,, o parola (Enter password for the encrypted file). Cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| airflow a răspuns:

Du te pe site ul de unde ai downloadat, s ar putea sa fie acolo parola gratuita sau cu plata, sau s ar [utea sa nu fie deloc, deci n ai nici o sansa, nu mai incerca cu fel si fel de programe ca nu o sa reusesti, downloadeaza l din alta parte si sterge ce ai acuma!