| byboss a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la un server de Call of Duty Modern Warfare? Jocul este piratat de pe si cand incerc sa ma conectez la un server imi da Error si imi spune ca CD-Key-ul nu este valid.Am schimbat CD-Key-ul si tot nu merge. AJUTATI-MA

2 răspunsuri:
| MasterChyef a răspuns:

Sall.
Cred ca e de la CD-Key mai schimba-l de mai multe ori.
Ori de la server. Poate serverul nu suporta cd-key pe care il ai tu.Asa am patit si eu cu un joc(halo combat evolvend).Dar in schimb alte servere imi mergea.

| byboss explică:

Da am inteles MasterChyef am incercat vreo 100 si ceva de servere si imi spune:
Error
Key code in use.Please try reconnecting later.