| BadResonance a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul de pe Sweet Flirt? Va rooog! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sanasan a răspuns:

Daca vrei sa il stregi de tot te duci pe contul meu, iar apoi pe modifica contul meu si undeva jos scrie inchidere definitiva. Da click acolo.

3 răspunsuri:
| LadyBoo a răspuns:

Deci...uitate acolo unde trebuie sa iti alegi tara.Langa ea se mai vede putin din Log Off. Trebuie sa dai pe ala daca reusesti (te deloghezi)

| Oancea_Vasile_1965 a răspuns:

Sterge contul flirt

| Cadar_Petru_ a răspuns:

Doresc sa ma deconectez de la:"Flirturidulci"si nu reusesc pt.ca cei de la suport@flirturi dulci imi transmit ca adresa nu e corecta.Va rog sa ma jutati sa ma deconectez(dezactivez)de pe acest site.Va multumesc.