| illegalb0y a întrebat:

Cum pot schimba jucatorul la inceput la fifa 2011? initial e kaka.cum pot sa il schimb cu cristiano ronaldo?

6 răspunsuri:
| TaNn0 a răspuns:

Cum mai explica odata!

| Draagos a răspuns:

Apesi enter pe c.ronaldo.si dupa aia apesi enter pe kaka...si se schimba intre ei... apoi dai space.si se incarca jocul!

| marioS10maryus a răspuns:

Custom fifa->arena options->player>selectezi pe ronaldo

| maryus99gaby11 a răspuns:

Te duci in my fifa 11 -arena settings -change arena player si selectezi tu acolo...

| Agafita_Iusti_1990_04JQ a răspuns:

Asta caut si eu numai k la fifa 07!

| Dumitru_Teodor_1996 a răspuns:

Escape>custom fifa>arena options>player>selectezi pe ronaldo [pentru ca e selectat kaka happy ]> back>apoi te joci cu thE BEST! :X