| Daddyy a întrebat:

Cum pot vinde un cont de steam? Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| thewildnath a răspuns:

Ii dai altcuiva datele de logare si aia e. Dar eu nu ti-as sugera sa il vinzi deoarece este importiva termenilor pe care i-au acceptat atunci cand ti-ai facut contul. Steam are toate drepturile sa iti inchida contul daca detecteaza ca a fost vandut.

| Andreas09 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea ta. probabil nu te-ai exprimat corect.In principiu iti anunti prietenii, postezi pe internet, spui ce ai pe steam, pretul etc.