| Ioan489 a întrebat:

Cum poti face subtitrarea (in romana) la un joc video (se gasesc subtitrarile la numite jocuri in limba romana, cum pot sa fac si eu?)?

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Cauți un tutorial pe youtube despre cum se instalează subtitrările.

| Ioan489 explică (pentru єχcєєℓ):

Eu vreau sa stiu cum sa fac eu subtitrarile nu cum sa le instalez...cum spui tu.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ioan489):

Scuze nu am citit bine...
Nu prea cred că oricine poate să facă subtitrări pentru jocuri.Să fiu sincer nici e nu știu să fac subtitrări. Poate le editează cu un program dar habar n-am cu ce program. Oricum multă baftă, poate găsești.