| Celcestietot a întrebat:

Cum pun un mod pe minecraft 1.8.8, in ce folder pun modurile? Dau funda celui care imi raspunde clar!

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Doar un mic ajutor, mai asteapta si parerea altora, dar eu cred ca nu poti face acest lucru, cred ca poti pune moduri intr-un anumit folder doar pentru versiunea de joc premium, adica cea cumparata.
Sau mai poti pune mod pe minecraft dar doar singleplayer cred, si gasesti videoclipuri cu explicatiile necesare.