| eugaby7979 a întrebat:

Cum pun un texture pack in minecraft 1.5.2 ca nu mai imi apare cand intru in joc texture pack? Funda

Răspuns Câştigător
| pisicafloryan a răspuns:

Salut eu stiu cum intri in minecraft/optiuni/textatures packs(jos aproape de done stanga) si iti apare open si textatures packs folder si descarci de pe un sait un textatures packs si bagi arhiva in folderul din textature packs minecraft sau cauti pe net asa cum sa bag textatures pack in minecraft 1.5.2 FUNDA?