| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

Cum pun un videoclip pe youtube dau fundita la care stie big grin

Răspuns Câştigător
| daniiel2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vn4dydljCoU tutorial

3 răspunsuri:
| EuPentruToti a răspuns:

Mai intai trebuie sa te inregistrezi pe site (iti trimit ei confirmarea la un numar de telefon care il vei da u acolo, nu la email) si dupa intri colo sus la meniu si dai Upload sau Incarca video
Bafta!

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Pai, pentru a posta un videoclip pe YouTube trebuie sa ai un cont.
Contul este gratuit.
Intri in cont si dai upload, dupa aia te va duce la o pagina si iti va aparea upload video sau upload voice record, trebuie sa dai upload video pentru a putea sa postezi un video.
Succes.

| jazzX a răspuns:

Salut mai intai trebuie sa-ti faci un cont pe youtube, dupa ce intri sus in colt ati apare Upload dai acolo pui filmu sper ca te-am ajutat.